| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele de la Avon?

Răspuns Câştigător
| cristiniqzapa a răspuns:

Unele sunt destul de bune. Ma refer la machiaj si toate celelalte. Dar in materie de creme anti-rid sau lotiuni impotriva cosurilor mi se pare una dintre cele mai proaste firme.
In ultima vreme doar ambalajul este de elewinking

10 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

A existat o vreme cand le consideram bune asta era anul trecut parca...anul asta ..nu stiu..parca ar fi contrafacute nu mai sunt la fel de bune...sad

| Dianna a răspuns:

Sunt unele care s`au mentinut foarte bine.adica sunt foarte bune si altele care lasa de dorit.eu sunt reprezentant Avon dar nu laud toate produsele ci doar pe cele care chiar merita.happy

| SexyBarbieDoll a răspuns:

In urma cu cativa ani pot spune ca imi placeau... dar de la o vreme mi se pare a nu prea mai sunt de calitate. Dar acest lucru depinde de gusturi si cerinte!

| Chocolate a răspuns:

Sunt bunicele.happy

| ZapaciLaa a răspuns:

Sal

am o matusa care a primit un parfum de la avon cu 50 lei si a tinut-o vreo 3 ani.nu cred ca mai sunt asa de bune. tot acea matusa ii cumpara verisoarei mele cate 3 rujuri de cosuri pe luna, si inca ii mai cumpara.sunt foarte bune acele rujuri. sunt aproape ca tenul verisoarei.cred ca costau vreo 5 lei unu.acum nu prea mai sunt bune produsele avon doar cele vechi pe care le cumparam mai demult. cred ca am fost pe ajutor.

pa-pa!

| anissa a răspuns:

Sunt unele bune altele proaste(cum ar fi produsele pentru. cosuri)happy

| Puppet a răspuns:

Proasta calitatestraight face
parerea meahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Era un timp in care cumparam produse AVON cate 6-7 pe luna. De la ceva vreme, m-am lasat de cumparat. Nu stiu de ce, dar le trece calitatea, nemaifiind la fel de bune. Ca sa fiu sincera, nu am mai cumparat luna asta decat un gel de dus.

Sunt anumite produse, care merita calitatea, care merita cumparate.

In momentul asta, chiar nu stiu ce sa iti spun.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nici nu te lasă pe spate dar nici de aruncat nu sunt.
Pa, pa.

| clau904 a răspuns:

Mie imi plac..desi nu ma dau in vant dupa produse de la aceasta firma.winking