| Diavolulestefemeie a întrebat:

Ce parere aveti despre a
produsele de la avon?

6 răspunsuri:
| anncky a răspuns:

Sunt foarte bune, desi unele mi se par scumpebig grin
mie imi plac cel mai mult parfumurile :X:X:X miros supeeeerrrrbbb
dar am incercat si un sampon de la ei la reducere, si sunt incantata de el, la fel si de rimeluri

Eu iti recomand cu mare drag produsele de la Avon, eu sunt mereu cu ochii in 4 dupa reduceri :*
Sper ca te-am ajutat,
Anncky

| mona a răspuns:

Parfumurile sunt ok dar de restul produselor nu sunt prea multumita

| Eღilia62 a răspuns:

Imi plac cel mai mult parfumurile, fardurile si luciurile de la AVON.

| R11 a răspuns:

Eu sunt reprezentanta si chiar imi plac produsele de aceea le sustin pot spune. parfumurile sunt bestiale toate.am si eu preferinte, bijuteriile sunt prea misto iar fondul de ten...pff sincer nu cred ca este unul mai bun... poate de la astor sau l~oreal! Daca ai dori ceva vreodata de la avon ma poti contacta! chiar esteo firma fff buna de care a auzit tot neamul deci este si ff celebrawinkingwinking! Ne auzim

| ladys a răspuns:

Incearca Ladys intr-o noua forma: http://ladysforladys.blogspot.com
Ladys are produse mai bune decat avon. candva a fost cea mai buna firma dar a decazut fff mult la calitate. nu merita banii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oarecum... sunt bune dar ff scumpestraight face unele au exagerat de scump pretul.e naspa ca se plateste si tva-ul mereu deoarec se pot lua numai de la reprezentantisad...
pup*