| iubi_duby75 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele avon? care produse vi sau parut foarte bune. si care vreti sa le comandati de mai multe ori? si care v-au lasat un gust amar? ex de nume de produse preferate si care nu sunt bune deloc. si ceva sfaturi in legatura cu un produs avon. dau fundita love struck

7 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Sunt reprezentant avon de cateva luni
unele sunt bune altele nu prea.
am cateva parfumuri si persista cateva ore, nu cine stie ce dar cat de cat.
rujurile si luciurile pe care le am sunt chiar ok
rolloanele nu sunt bune deloc, pateaza hainele
fardurile nici ele nu sunt bune deloc!
fondurile de ten mie nu imi plac
am un corector de la color trend si e ok
tusul este bun nu se intinde
creionul de ok retractabil este bun nu se intinde
creionul de sprancene retractabil este bun
am un creion de ochi cu buretel la un capat si sincer. arata ok pe ochi nu se intindea,. pana l-am ascutit. a crapat tot creionul. sad si nu e ascutitoarea de vina.

| anka a răspuns:

Nu sunt bune cele din gama Color Trend. Imi plac rujurile si parfumurile fresh.

| lays a răspuns:

E bun rimelul de la colortrend, dar fondul de ten e praf.gelul pentru igiena intima, cel fara parfum imi place, gelurile de dus, lotiunile de la naturals, sampoanele de la tehniques, etc! perlele si ojele sunt cele mai nasoale:S

| adryanna_7314 a răspuns:

Mi-am cumparat un fond d ten, care nu m asteptam sa fie atat d bun! il ador love struckprodusele de la planet spa nu sunt bune d loc! nu l recomand nimanui si in rest fardurile, rimelele, luciurile sunt bune...nu am dc s m plang

| DeyCj a răspuns:

Păi sunt bune şi accesibile ca preţ. Eu comand frecvent spray-ul de picioare ăla albastru Foot Worcks îi zice este foarte bun când vine vorba de revitalizarea picioarelor şi şi pe post de antiseptic pentru încălţăminte mai ales dacă o porţi ca mine în jur de 17 ore pe zi.Nu îmi mai transpiră aşa picioarele şi am scăpat şi de mirosul neplăcut decând folosesc spray-ul ăsta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produsele de la planet spa sunt ft bune, cele de la color trend sunt varza!

| claw_5072 a răspuns:

Poi de la avon nu-s bune sampoanele, clar.in rest sunt bune cam toatewinking