| Chanel22 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Avon? vreau sa-mi spuneti din propria experienta nu de pe netwinking

Răspuns Câştigător
| Add_Adelina_1996 a răspuns:

Deci produsele de la Avon sunt excelente... am cumparat si eu si familia mea si suntem foarte multumiti de ele. Sunt chiar mai bune si mai ieftine decat cele de pe piata. Iti recomand... Fundita?

5 răspunsuri:
| Scliparici a răspuns:

Sunt foarte bune majoritate incearca-le cu increderewinking

| Vichtory a răspuns:

Sunt foarte buna, am incercat dese ori, de cele mai multe ori imi iau sampoane, geluri de dus si creme, sunt excelente si sunt multumita de ele.
Incearca-le cu incredere.
Bafta
Pooop soare:*:*

| Alecsyyya a răspuns:

Buna! Eu am incercat multe produse Avon, fiindca sunt reprezentant, si pot spune ca am o parere foarte buna. Imi plac mult produsele, mai ales parfumurile. Daca vrei o parere despre un produs anume, iti voi zice cu drag.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt multumita.happy
Mi-am cumparat rimeluri si am fost multumita de ele.happy
Mi-am luat parfum, am fost multumita.
Mi-am luat luciu de buze, a fost ok si ala, doar ca unele sunt lipicioase :-s

Produsele de la Avon sunt bune, insa eu prefer mai mult produsele de la Oriflame (parerea meabig grin)

| Add_Adelina_1996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt bune amandoua happy... Fiecare in felul lui... Si de la Avon si de la Oriflame mi-au facut o parere buna. Baftakiss