| Jully_5616 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele de la oriflame pentru cosuri gama tea tree and rosemary intreaga gama cu cele 4 produse si cateva din gama pure skin oriflame? am cateva cosuri si porii imi sunt maricei si sunt deschisi. m-ar ajuta cu ceva?

4 răspunsuri:
| yhsay a răspuns:

@ mihaela : de fapt, majoritatea considera ca cele de la oriflame sunt mai bune dar fiecare persoana reactioneaza diferit la acelasi produs.

Jully, Sunt mai bune cele Tea Tree pentru roseturi sau cosulete mici, cat si pentru prevenirea lor (ma refer la gelul acela de spalat fata).

Pentru pori iti recomand urmatoarele :
- o baie de aburi de binevenita din cand in cand pentru a deschide porii;

-sa-ti faci un gomaj saptamanal pe fata pentru a indeparta celulele moarte de la suprafata pielii;

-ar fi ideal sa incepi sa folosesti si-un toner adecvat tipului tau de piele.

| yhsay a răspuns:

Da, sunt bune tongue

| loveyouforever a răspuns:

Buna.io am incercat si produsele de la oriflame si cele de la avon, iar cele care au dat rezultate au fost cele de la avon...

funda?big grin

| Jully_5616 explică:

Decii...sunt bune sau nu?