| Bubbico a întrebat:

Ce parere aveti de gama Pure Skin, de la oriflame? La voi a dat rezultate, ce produse ati folosit si cum, in ce ordine? Funda pentru cel mai detaliat raspuns! Merci!

1 răspuns:
| PrettySmile a răspuns:

Deci...folosesc aceasta gama de mult timp si sunt multumita, are efect.
1. Pure Skin/Black head toner, dupa care gelul Spot tretment(in fiecare seara).
2.O data sau chiar de doua ori pe saptamana fac masca cu Scrub face wash(undeva 15-20 min), dupa care aplic Shine control cream, cam asta e toata procedura.