| loricel a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Lady`s? Le-a incercat cineva?

Răspuns Câştigător
| Dulc3amarui a răspuns:

Sunt bune.dar aici e faza cu platitul, nu e ca la avon cand poti sa platesti in termenul de 2 saptamani.La lady's platesti pe loc.adica atunci cand vine comanda trebuie sa platesti imediat

6 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu sunt la Oriflame si sunt foarte multumita de produse

| byencutza95 a răspuns:

Sunt bune cat de cat si sunt si dragute happy

| BrunetteClaudia a răspuns:

Sunt produse destul de ok
si pretul este mult mai accesibil
eu imi comand mereu cate ceva
luciurile sunt super

| Deeyutza12 a răspuns:

Eu am incercat sunt bune dar nu toate.De obicei cele de infrumusetare de ex:machiaj nu sunt chiar atat de bune dar merita sa incerci.Bye:*

| Dulc3amarui a răspuns:

Http://SPAM/product_info.php?cPath=71&products_id=1095
Asta e foarte bun atunci cand ai buzele crapate.L-am cumparat si sunt foarte fericita ca atunci cand am buzele super crapate ma dau cu el si imi trece + ca lasa un roz frumos pe buze, nu ca acela de piti.

| dariaxloreen a răspuns:

Pai sincera sa fiu, mie imi plac mai mult cele Avon:*