| Picsxie a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Seventeen.respectiv fond de ten, pudra.am testat fondul de ten si mi se pare ca acopera foarte bine dar de rezistat cat rezista?

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

Eu am fond de ten si este bun. Adica pe mine ma tine o zii intreaga..., dar eu nu am tenul foarte gras.winking Funda?:*

4 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Eu am un ruj nude de la Seventeen,si thinking nu stiu,parca nu acopera cum ma asteptam,nici nu rezista. De alte produse nu stiu, poate sunt specializati pe farduri, stiu si eu.

| Picsxie explică:

@ SparklingAngel : si pentru tenul gras nu e bun fondul de ten de la seventeen?

| SparklingAngel a răspuns:

Sunt bune produsele Seventeen. Daca nu ai ten gras rezista mult fondul de ten

| SparklingAngel a răspuns:

Picsxie nu e bun...se strange pe fata, luceste ca naiba.Trebuie sa te dai cu o crema matifianta inainte ca sa tina mai bine.Sau sa aplici pudra dupa fond de ten