| lolyz a întrebat:

Hei,fetelor! Ce parere aveti despre produsele ELF? Fondul de ten acopera bine? Astept parerile voastre. Funda! :*

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Sincer, cei de la ELF au atât produse fooooarte bune (blush-urile din gama Studio, de exemplu), cât și produse mai puțin bune cum ar fi anumite palete. Fondul de ten acoperă bine, însă nu e foarte rezistent...

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Au un raport calitate - pret bun. Sunt produse ieftine si in general bune, dar nu extraordinare. Fond de ten nu am incercat, citeste review-uri pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am corector de la ELF si mi se parut foarte bun, acopera bine si este cat de cat rezistent. in schimb, rimelurile de la ElF nu sunt extraordinare, am avut unul si nu am fost multumita. calitatea difera de la produs la produs. iti recomand corectorul

| SweetLove21 a răspuns:

Acopera bine dar din pacate nu dureaza foarte mult si parca dupa o vreme isi schimba culoarea...cel putin asa mi s-a intamplat mie.Si rujurile si fardurile sunt bine pigmentate dar isi pierd culoarea dupa un timp scurt!