| Mariii1 a întrebat:

Ce parere aveti de fondul de ten de la Lancome, vreau un fond de ten care sa nu imi strice tenul. Multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai vrea sa folosesti fond de ten? El nu face decat sa ingreuneze porii si sa iti acopere asa-zisele imperfectiuni, dar nu le face sa dispara. Se vede urat, mai ales la zona gatului ( se observa chiar daca e de aceeasi culoare cu tenul ) si nu ii aduce fetei tale nici un beneficiu. Eu zic sa nu dai banii pe asa ceva, in schimb iti poti lua o lotiune tonica pentru fata, o crema hidratanta sau o masca.