| Popescu1Andrei2 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsul iwhite pentru albirea dintilor (cica cu 8 nuante mai albi)? Pareri si cat ar costa?

6 răspunsuri:
| zamy a răspuns:

Atat dai, atat face. iWhite nu contine peroxid de hidrogen si albirea are loc foarte greu si nu atat de vizibil cum promit. Majoritatea celor care au folosit s-au aratat nemultumiti si nu s-au mai intors sa cumpere a doua oara.

Pentru o albire intensiva ai nevoie de produse pe baza de peroxid de hidrogen (ingredientul care se foloseste si la stomatolog), care deschide porii smaltului si oxideaza petele de pe interior. Le poti gasi la pret mai mic in benzile Crest Whitestrips pe www.albirea-dintilor.com intre 150-400 lei cu diverse concentratii pentru dinti sensibili sau albire de rezultate profesionala. Se pot folosi acasa sau oriunde.

| K0sti a răspuns:

Vrajeli!

| Florentina9210 a răspuns:

Am folosit si eu iWhite, sincer, rezultatul a fost unul acceptabil, tinand cont de pretul pe care il are in jur de 25 de ron. Insa, acum poate diferi de la smaltul dintilor, eu de obicei, ii am albi de la natura. Pot sa nu ii spal o saptamana si daca dau o data cu pasta si periuta, se albesc instantaneu.
Deci, rezultatele pot diferi.

| Popdianna a răspuns:

Eu am găsit aici https://albiredinti.cabanova.com

Sper sa te ajute

| ToteuMagda a răspuns:

Da ti albeste dar sa nu te astepti la ceva wow...de costat am auzit ca costa in jur de 15-25 lei...
Funda?

| Vasilache_Angela_1984 a răspuns:

Este un produs foarte bun. Benzile sunt 5 in cutie, iti ajung pentru un tratament de 5 zile. Benzile sunt umplute cu un gel special de albire care se tin 20 de minute. Dintii devin foarte albi. Eu i-am avut dintotdeauna foarte albi si cred ca s-au facut cu 2 tonuri mai albi. 8 tonuri poate se observa la persoanele care aveau o dantura foarte galbena.