| Kattik a întrebat:

Ce parere aveti despre push up?

3 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Niste mizerii iluzorii care oricum nu`ti maresc bustul, doar pana cand le dai jos. Pe cine vrei sa fraieresti? laughing

| Visinica24 a răspuns:

Mi se pare ceva foarte inutil, adica iti umfla bustul si se vede foarte urat.Parerea mea este sa fi cat mai naturala pentru ca daca vrei sa fi cu cineva anume daca te place cu adevarat te alege pentru ceea ce esti nu pentru un ditamai bust. happy

| Maria_Trif_1998 a răspuns:

In afara faptului ca nu e estetic dauneaza, sutienul cu push up iti face sanii sa se lase. e fake nu stiu cum sa zic thinkinglaughing