| Candace a întrebat:

Am o intrebare pentru toti; ce parere aveti despre fetele care poarta sutiene cu push-up?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Si care e problema? mi-e indiferent atata timp cat poarta un sutien

10 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Iesim la un suc? laughing

| Sara2 a răspuns:

De ce judecati gresit? apreciatile
"vai nu-mi place nu-mi place"
da ce va place? alea cu silicoane?
invatati sa apreciati baieti, chiar daca poarta push-up, tot naturale sunt
dããã

| Annd a răspuns:

Ai fost tare!

| Annd a răspuns:

smug

| Candace explică:

Stiu ca intrebarea asta e putin deplasata, doar ca in ultima vreme am observat ca foarte multi au o obsesie cu push-up-ul..asta e singurul
motiv pentru care v-am intrebat daca se merita sau nu sa se poarte. oricum multumesc pentru raspunsuri happy

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Au o parere proasta despre corpul sau vor sa iasa in evidenta.

| Candace explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Pai si ce crezi despre ele? ai iesi cu vreuna? sau ti-ai schimba parerea despre ea daca ai afla ca poarta push-up?

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru Candace):

De ce nu? Nu imi formez o parere negativa despre o persoana dupa modul dupa care se imbraca.As fi superficial daca m-as lua dupa faptul acesta.

| Candace explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Imi place cum gandestiwinking