| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre rimelul cu efect de gene false de la maybelline? Sau stiti un alt rimel bun cu efect de alungire si volum?

7 răspunsuri:
| šρяίηģ a răspuns:

Dayanutza are dreptate in mare parte cu uleiul de ricin, pentru mine a functionat. Insa, rimelul pe care l-ai mentionat, cel de la Maybelline New York este foarte bun. Alungeste genele si le face sa para ca au volum, pentru ca ochii tai sa fie pusi in evidenta. De asemenea iti mai recomand un rimel : este de la Yves Rocher si se numeste luminelle. Sper sa te ajute! :*

| Andreea1119 a răspuns:

Nu stiu cat de mult iti alungesti genele cu rimel...eu as zice sa incerci sa le lungesti natural :p incearca sa te dai cu ulei de ricin, poti folosii o periuta de la vreun rimel... cresc de zici ca nu e adevarat happy

| HubbaBubBa_1414 a răspuns:

Este rimelul ala mascara the colossal volum cu colagenhttp://sekea27.files.wordpress.com/2009/10/maybelline_colossal_mascara1.jpg este foarte bun :)

| sabinuk89 a răspuns:

Eu folosesc 'sexy curves' de la RIMMEL LONDON. Chiar iti da volum genelor, periuta este speciala. Pretul mi se pare insa destul de piperat, in jur de 23 de lei, dar dupa mine, merita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa fie frate pret piperat la 23 de lei sexy curves? pai un rimel te tine 6 luni! mai ieftin de atat doar ruby rose de la bazar e...iti zic eu preturi piperate:ysl false lash effect, lancome hypnose care nu fac mare branza fata de sexy curves

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are dreptate daca asta e pret piperat 23 de lei laughing...in fine, eu mi-am cumparat ieri acest rimel si am ramas foarte impresionata de el iti face genele asa mari si pline de volumbig grin si apropo asta a costat 30 de lei

| Kinderr a răspuns:

Stiu eu un site care iti explica cum sa iti alegi rimelul http://www.intrefete.ro/......6087970... Eu am maybelline colossal volum express si eu super bun, iti face genele lungi nu le incarca, si le face sa para dese. eu ador genul asta de rimeluri pana acum am avut unu care era destul de bunicel numai ca incarca foarte tare genele... Sau aveam unul de la care mi se lipeau genele, dar cu cel de la maybelline nu se mai intampla. :*