| BloodPrison a întrebat:

Ce parere aveti despre shakira ca dans, ca frumusete, ca fire?

3 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Shakira:ca dans este destul de buna, priceputa si nici ca frumuseste nu-i rea, dar ca fire nu o cunosc personal deci nu pot sa-mi dau cu parerea.

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Shakira.
Ca dans- cu totii stim ca danseaza foarte frumos deci parerea mea nu are sens aici,oricum imi place foarte mult cum se misca.
Ca frumusete-o femeie naturala, daca pot spune asa, si da.frumoasa,chiar foarte frumoasa
Ca fire- nu pot sa raspund pentru ca una e persoana respectiva si alta e ce e in ''biografia''de pe internet si in reviste.

Alexandra.

| Daniela_6645 a răspuns:

Cred ca Shakira in ultimul timp a evoluat foarte mult si ca cintecele ei sunt in rotatie permanenta atit la radio cit si la televiziune...