| pwp a întrebat:

Ce parere aveti de shakira?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E una dintre putinele cantarete care chiar mi-au atras atentia din punct de vedere muzical.Am o parere foarte buna despre ea; canta bine(live), are cateva melodii foarte reusite(care mi-au castigat definitiv admiratia), are un stil original si totodata decent(ceea ce eu apreciez foarte mult), mai pe scurt, stie sa se faca placuta.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îmi place de ea, este simpatică și are câteva melodii chiar reușite!
Pa, pa.

| Andruza a răspuns:

Îmi place foarte mult de ea.
E frumoasă, inteligentă, melodii super faine, figuri nu are.
Și pe deasupra, dansează și fain.
Deci deține calitățile unei adevărate.
Și cel mai mult îmi place la ea că îi ajută pe ceilalți.

| SummerSmile97 a răspuns:

Este o cantareata foarte buna cu multi fani si foarte mult succeswinking
Mi-e imi place la ea cum canta (are o voce superba), melodiile ei
Nu sunt multi cantareti ca ea si nici multi nu vor fii big grinbig grin

| Beatrice a răspuns:

Frumoasa e, deșteaptă e, de dansat dansează bine, de cantat cântă bine... ce mai, o părere f. buna!winking

| thedistroyer a răspuns:

Da e draguta si canta bine si are unele melodii foarte misto.

| onutza98 a răspuns:

Ste super tare sunt o fana infocata am un raft cu cd-uri plin cu muzica ei love struck

| kathyangel a răspuns:

E super, e idolul meu de mica
Dansam pe melodiile ei din buric, si acum dansez

| djdani2010 a răspuns:

O cantareata destul de buna