| VanillaBie a întrebat:

Ce parere aveti de ai se eu te pego ?
dar de dans ?

11 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

O melodie ingrozitoare oh go on

| Sἶrenἶa a răspuns:

Un mare bull sh*t! thumbs down not listening

| Gorath a răspuns:

Nu merită nici măcar să-mi exprim dezgustul faţă de un asemenea rahat, aşa că deduci tu ce părere am.

| hideaway a răspuns:

O melodie la fel de inutilă precum o gumă de mestecat...și coregrafia la fel...
O porcărie. oh go on

| VanillaBie explică:

Voi spuneti ca nu va place dansul dar de fapt o dansati in fiecare pauza la scoala iar ccantecul il ascultati la maxim si ca sa pareti destepti spuneti ca nu va place.

| AlPacino a răspuns:

O melodie foarte reusita.Pentru cei care nu intelegeti mai bine taceti oh go on

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru AlPacino):

Ba nu e reusita deloc laughing

| Đϋffγ a răspuns (pentru AlPacino):

Glumesti rolling on the floor?

| BombonikDolcceRaW a răspuns:

E urata melodia si dansul nosa nosa tu miai spart veioza laughing

| Paul_Sima_1993 a răspuns:

Un esesc total din toate punctele de vedere mai buna e parodia lui Mihai Bendeac laughing

| Ramona_Constantin_1996 a răspuns:

Eu zic ca ai se tu pego e cea mai frumoasa melodie si celia titanic si sunt amandoua perfecte pentru doua dansuri potrivite si linistite.