| BubbleTrixie a întrebat:

Ce părere aveți despre site.ul de îmbrăcăminte vmzona? debia ce am dat comanda. Până acum nu am mai dat comenzi de haine online, doar pantofi de pe emag.Sunt foarte entuziasmată, hainele sunt ieftine și drăguțe. Oare am să fiu dezamăgita de calitate sau de mărime?

1 răspuns:
| Sunshine123 a răspuns:

Sa speram ca nu vei fi insa site-ul arata binisor si preturile sunt acceptabile insa nu m-as mira sa fie si chinezarii pana la urma daca ceea ce ai comandat nu arata ca pe site iti poti cere banii inapoi sau poti returna ce ai cumpara. Nu cred ca vei fi dezamagita de dimensiuni, daca tu iti cunosti dimensiunile iti poti da seama ce marime ti se potriveste. Iar la calitate sa nu subestimam site-ul poate ne v-a surprinde placut. happy sper ca te-am ajutat, fundita?