| DianusIoana a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul dEpurtat.ro? Merita sa cumperi online de la ei? Marimile sunt exacte?

4 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Eu sunt super mulțumită de site-ul lor. Toată încălțămintea comandată arată exact ca în poze sau chiar mai bine. La ce am comandat eu, am văzut că am nevoie de o mărime mai mare față de cea pe care o port eu în mod normal, dar nu garantez că e ceva general valabil. Când mi-am greșit mărimea prima dată, le-am scris și deși eroarea a fost din cauza mea, mi-au făcut retur gratis.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu am mai cumparat de mult de la ei dar marfa era OK pentru chinezarii. Atentie insa la marimi, tabelul ala al lor e aiurea si era aiurea si acum 3-4 ani. Cumpara-ti marimea care o porti in mod obisnuit la chinezarii, poti eventual sa te uiti si pe http://www.kalapod.net/ poate iti place ceva de acolo dar vezi mai ales ghidul de marimi, iti explica acolo cum sa iti masori piciorul dupa standardul chinezesc. Daca esti din Bucuresti e o idee buna sa ceri livrare in showroom Crangasi (acolo au depozitul) ca sa poti proba. E foarte usor de ajuns, e chiar la metrou Crangasi, langa Penny Market.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Poate intereseaza pe cineva, am si eu ceva incaltaminte noua de vanzare, diverse modele. Majoritatea sunt 39, 40 si 41 dar sunt si cateva 36, 37 sau 38.
https://www.olx.ro/oferte/user/2XF3/

Răspuns utilizator avertizat