| AndrewR a întrebat:

Ce parere aveti despre site ul H&M Romania? Corespund marimile? Sunt seriosi?

4 răspunsuri:
| XYZ02 a răspuns:

Este site-ul oficial H&M, poti sa te duci direct in magazin daca doresti, dar online ai un catalog mai mare

| mirceakitsune a răspuns:

Da, logic că îs serioși, gen e site-ul official, dar dacă vrei te poți duce în magazin, a și da, mărimile corespund ")

| împreunăfacembine a răspuns:

Salut,

Normal că da, doar e site-ul oficial.

Spor la cumparaturi!

| Popa482 a răspuns:

Poti comanda cu incredere. Marimile corespund, iar calitatea este foarte buna in raport cu pretul.Iti recomand sa dai o tura in magazin ca sa iti faci o idee, apoi consulti si site-ul pentru a fi sigur de ceea ce iti doresti.Bafta la cumparaturi!