| Nodoubt a întrebat:

Ce parere aveti despre Skinoren? Cat timp l-ati folosit? Ce efecte v-a dat? A functionat? Etc.big grin

1 răspuns:
| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

L-am folosit si din prima saptamana am observat schimbari majore. Daca intrerup tratamentul in aproximativ 2 saptamani incep sa imi iasa din nou cosuri. Dar daca ma apuc de tratament dispar din nou. L-am folosit cred ca o luna si pe urma m-am oprit ca nu mai aveam nici un cos. Mi la recomandat doctorul de familie. Deci e okthinkinghappy