| R100 a întrebat:

Ce parere aveti despre Skinoren?! cat timp l-ati folosit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

2 ani

| DyannaDya a răspuns:

Buna! Miercuri (21 martie) se vor implini 2 saptamani de cand il folosesc.A functionat foarte eficient in aceste 2 saptamana.Nu mai am cosuri aproape deloc decat vreo 2 doar ca semnele lasate de la ele nu mi-au disparut vreau sa zic ca inca mai am pete pe fata.O sa il mai folosesc in o saptamana maxim si daca nici atunci nu o sa vad vreo ameliorare o sa incerc crema de galbenele pentru pete.Petru cosuri eu zic ca e bun dar s'ar putea sa ramana semne. Mie cel putin asa mi s-a intamplat asta nu inseamna ca o sa se intampla fiecarei persoane care il foloseste. Bafta!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit si folosesc in continuare, pentru ca e mai ieftin decat alte creme, dar cel mai mult m-a ajutat sa scap de acnee o cura pe care am facut-o cateva luni cu tinctura de Trei frati patati(o lingurita de trei ori pe zi la o cana cu apa), iar in paralel am folosit Skinoren, acum nu mai am cosuri deloc.Sa stii ca depinde si ce tip de acnee ai, daca e ceva grav mai bine mergi la dermatolog, ca nu e de joaca, iti pot ramane cicatrici urate.Multa sanatate!

| R100 explică (pentru anonim_4396):

Da,merg la fiecare 3 saptamani sa imi scot punctele negre. Doar ca mi-a prescris acum o luna Skinorenul si nici nu l-am desfacut pentru ca vroiam sa stiu ce parere are fiecare despre produs. Nu am cosuri aproape deloc si nici pete. Doar ca acum mi-au iesit 2 3 mai micute. Nu folosesc produse dermatologice...asa dupa mine. Sanatate si tie.

| Christofel a răspuns:

Buna,am folosit skinoren,dar nu mi-a fost de folos,nu stiu ce sa zic despre el,trebuie incercat,depinde de pielea fiecaruia, nu pierzi nimic, eu momentan sunt sub SOTRET