| bragaionela a întrebat:

Ce parere aveti despre Blue Stik apropo e impotriva acneei este bun sa il incerc pentru ca vreau sa scap de acnee daca stiti pe cineva care la folosit si daca a functionat daca i-a disparut acneea sau dupa o luna sau dupa ceva timp i-a aparut din nou

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexandru0995 a răspuns:

Poate sa iti dispara putin dar la acnee trebuie sa te duci la un doctor si acolo ti se va spune ce trebuie facut, de acnee scapi ca, greu ..bafta

2 răspunsuri:
| Claudia10girl a răspuns:

Eu am fost la un medic dermatalog si mi-a recomandat sa incep sa folosesc tratamentul natural de la Vervory. Sunt foarte bune.