| AyliN98 a întrebat:

Ce parere aveti despre spray-ul pentru protectia parului de la AVON?

Răspuns Câştigător
| AnnaMaria27 a răspuns:

Nu l-am folosit si, sincera sa fiu, nu prea am auzit prea multe cuvinte de lauda la adresa acestuia! sad

Insa iti recomand serul hidratant termoprotector de la Gerovital Plant!
Este foarte bun si nici nu iti ingrasa parul!
Sper ca te-am ajutat, draga mea Raluca! happy
O zi buna! :*

| AyliN98 explică (pentru AnnaMaria27):

Daca nu fac paduchi de la el este bun!

10 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Bună.
Şi eu am folosit acel spray ( parcă avea un ambalaj rozaliu ) şi pot spune că nu am fost mulţumită de el. Îl foloseam doar ca să îmi miroasă părul drăguţ. laughing.
Acum folosesc protecţia termică de la Gerovital, şi este mai ok decât acea de la Avon.
Probabil că depinde şi de tipul părului, aşa că ai putea să încerci să vezi cum este.
O zi bună să ai!

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Nu e de genul "wow" dar este bunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Nu are nimic special..este ok.
Totusi recomand gerovital sua ulei de par de la kallos
pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este bun, eu sunt mulţumită de el, m-a ajutat mult.
Te pup!

| simonaelena64 a răspuns:

Este bun dar opinia mea este ca cel de la oriflame e si mai bun(nu este sray)
Sper ca te-am ajutat

| Rëbý14 a răspuns:

Este foarte bun.

| rjackalesso a răspuns:

Cel mai nasol spray ever. daca nu ma crezi intra sa vezi http://www.hamaramovie.net/tamil/category/news

| Legiuitoarea a răspuns (pentru rjackalesso):

Bună.
Și tu la ce faci reclamă?
Pa, pa.

| Diddiiii a răspuns:

Nu este foarte bun, cel putin asta e parerea mea.Nu ajuta parul cu nimic, doar ca ii da un miros frumos.
Sper ca te-am ajutat. happy