| Pufulete456 a întrebat:

Ce parere aveti de spray-ul pentru indreptarea parului de la Londa?

8 răspunsuri:
| Andreea_Irina_1993 a răspuns:

Eu am folosit si este chiar bun

| Andreea_Irina_1993 a răspuns:

Daca il iei de la un magazin si nu depe net este mai ieftin am dat 40 de lei anul trecut

| Pufulete456 explică (pentru Andreea_Irina_1993):

Si chiar ti-l indreapta?:O (cat de cat)

| Andreea_Irina_1993 a răspuns (pentru Pufulete456):

Daca dai si cu placa ti-l indreapta dar depinde si de parul tau cum este ca eu am parul cret si sta drept 10 min si dupa aceea se face cret dar el este bun cat de cat am mai multe prietene care folosesc unele spun k este foarte bun altele ca asa si asa

| Pufulete456 explică (pentru Andreea_Irina_1993):

Am parul ondulat spre drept.da merge si daca nu folosesc si placa? (parul meu sta destul de drept daca il pieptan si il si usuc tot odata)

| Andreea_Irina_1993 a răspuns (pentru Pufulete456):

Nu se indreapta doar de la spray daca dai si cu placa nu ti-l mai arde asa rau si sta drept