| Anonim6666644 a întrebat:

Ce parere aveti despre tatuajele facute pe toata mana(inclusiv pe degete) si cele facute pe gat?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Mie personal nu-mi plac mai ales daca e vorba de o femeie, le strica toata feminitatea.

| darrio2007 a răspuns:

Nu-mi plac.

| thewomaninwhite a răspuns:

Mie mi se par vulgare.

| justGirl19 a răspuns:

Daca esti baiat poate ca esti baiat, nu stiu ce sa zic, cred ca merge depinde si de ce modele vrei.In nici-un caz cele cu demoni, cranii si alte uratenii.

Daca esti femeie nu, nu iti face da foarte urat. Daca chiar vrei sa iti faci un tatuaj incearca unul la incheietura mainii cu scris nici prea mare nici prea mic, sau tot la incheietura pe o parte o fundita sau altceva, cum are Antonia.

Succes! Sper ca ti-am fost de ajutor. happy

| Sasory a răspuns:

O parere foarte buna ..arata foarte bine daca ai si mana facuta ( adica muschi big grin )

| ThePoint a răspuns:

Cele pe toata mana mi se par foarte cool dar nu si pe degete si pe gat.