| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre tatuajele gen scarification?

Răspuns Câştigător
| Anooniiim a răspuns:

Tatuajele reprezinta spiritul omului primitiv si labil cu orizont cultural limitat, care inlocuieste goliciunea adaptarii la realitate prin tot felul de totemuri, cu care se afiseaza in public. Dumnezeu ne aduce frumosi pe lume! De ce sa ne "mazgalim" mai ales cu genul acesta de tatuaj worrieds?

4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

N-as putea sa le privesc prea mult, imi lasa impresia clara de arsura si nu suport. Sa-si faca cine vrea dar sa nu mi le arate mie.

| Danişor a răspuns:

Nu prea buna...

| Mechanix a răspuns:

Mi se rupe de ce face altu' cu corpul lui.

| Bitextual a răspuns:

Interesant, dar nu mi-aş face. Tatuajele astea mă duc cu gândul la cicatricile ţiganilor, care se taie când fac jurăminte.