| TeIubesccc a întrebat:

Ce parere aveti de tatuajele semipermanente si ce stiti despre acestea?

2 răspunsuri:
| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Salut! vreau sa imi fac si eu si am inteles ca se bat in primul strat de piele cu o cerneala speciala care se sterge singura la o anumita limita de timp 6-lui 1-an cam asatongue

| Raluca94isabela a răspuns:

Buna nu este nimic adevarat cu tatuajele semi-permanente nu se curata niciodata si sunt permanente pe toata viata si cine spune ca se curata mint ca sa nu piarda clientala sau sa isi faca reclama proasta cele care se curata sunt cele cu heenna si cele care se picteaza atat restul sunt minciunii! Nimeni nu stie cat de adanc este batut tatuajul cu eactitate si o sa te trezesti ca nu o sa mai scapi de el si cand colo este permanente sper ca te-am putut ajuta ai grija unde ti-l faci sa fie un salon bun si cu acte in regula sa nu iei o boala cv eu am un tatuaj permanent p mana la incheietura si am intrebat de tatuajele astea semi-permanente i mi-a spus ca cei care zic asa mint ca sa nu isi piarda clientii si dupa un timp se trezesc ca sunt permanente in iua de azi lumea minte mult ca sa isi faca banii nu ii intereseaza de nimic decat d i deci ai grija ce tatuaj iti faci