| iubesteOrezul a întrebat:

Ce parere aveti despre tratamentul de la Gerovital pentru regenerarea parului?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu l-am incercat dar am auzit numai pareri de bine

| AnneღU a răspuns:

Da, acuma depinde ce reactie are scalpul parului tau thinking De exemplu si eu am folodit, dar nu m-a ajutat cu nimic. Nu e asa stralucit. Tot ceea ce as mai folosi de la farmec este Spray-ul termo, pentru placa si cremele depilatoare. In rest? :-P

| Summer4ever a răspuns:

Gerovital, Farmec si mai e unul nu s prea rasarite... dar incearca-le. Fiecare tip de par reactioneaza diferit la produse.

| Mistella a răspuns:

Depinde cum ai parul daca il ai mai uleios o sa-ti fie de folos pentru restul tipurilor de par nu ti las recomanda