| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre tricourile cu guler? Te face sa arati gay?

12 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă ai cont pe TPU cu numele Camper123, cel mai probabil.

| J0B0MAT a răspuns:

Da,da.Toţi gay-ii poartă tricouri cu guler, toată lumea ştie asta.

| Clorox a răspuns:

Vai de capu' tau rolling on the floor
Sa-mi dau seama ca daca imi pun avatarul ca al tau o sa fiu gay? Sau daca imi iau blugi o sa fiu gay?
Tu gandesti macar inainte sa pui o intrebare? laughing

| anamariarot a răspuns:

Mie îmi plac mai mult cele cu guler decât cele fără, dar să nu fie gulerul ridicat, că arată... urât laughing

| Gonrax a răspuns:

Dacă ții gulerul ridicat, da
Dacă ții gulerul ca un om normal, nu

| dragosbogdan001 a răspuns:

Cine ti-a zis asta? E aburd. Nu arati gay pentru ca te imbraci intr-un fel sau altul, ci doar daca niste copii de clasa a 7-a MAXIM au chef de glume proaste si de mistouri.

Răspuns utilizator avertizat
| Dumbi a răspuns:

Ridici gulerul si esti Traistariu, deci gay…laughing
Il lasi in jos si gata.

| NeneaHater a răspuns:

Nu doar pentru ca poarta cocalarii ridicat nu te face sa arati gay am 3 tricouri de genu