| Raressssss222233337777 a întrebat:

Salut, ce parere aveti de tricourile polo de la Ralph Lauren?
Merita?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Merita doar daca iti permiti sa le cumperi.

| Dismally a răspuns:

Clar nu, platesti firma, gasesti tricouri polo foarte bune si de 5 - 10 ori mai ieftine.

| suntserios a răspuns (pentru Dismally):

Care au un material de 10 ori mai prost si te tin de 10 ori mai putin...

| Dismally a răspuns (pentru suntserios):

Pe bune, Firetrap sper exemplu are un material de 10 ori mai prost? big grin

| suntserios a răspuns (pentru Dismally):

Nu mi am cumparat de acolo niciodata, dar in poze nu pare cine stie ce. Nici nu ar avea cum la 20euro. Oricum si pe site acolo, din poze se vede diferenta intre cele de 20 si cele de 50 lire

| Dismally a răspuns (pentru suntserios):

Normal ca sunt diferente dar nu atat de mari pe cat iti imaginezi tu.

| suntserios a răspuns (pentru Dismally):

Pai da, dar eu prefer sa dau 70euro pe un tricou si il port mai mult decat 2 de 35

| Legion7X a răspuns:

Ce au tricourile astea de îți plac? Eu nu vad nimic cine stie ce, decât au un maimutoi pe ele, sau multe sunt chiar simple. In fine fiecare cu gusturile lui.

https://answear.ro/p/polo-ralph-lauren-tricou-209077

Uite aici un tricouri faine,.

https://vgeneration.ro/......p-12195311

https://vgeneration.ro/......i-12195314

| suntserios a răspuns (pentru Legion7X):

Sunt sigur ca nu se referea la tricouri sportive cu numere pe ele... ci la clasicele tricouri polo

| Sekim a răspuns:

Salut
Nu înțeleg rostul întrebării. Logic, nu merita sa cumperi un tricou cu 200 de lei spre exemplu, dar dacă îți place tricoul (modelul său firma) și îți permiți, merita sa îl cumperi. Eu am o parere buna in general de tricourile de la Polo dar sunt prea simple, nu sunt cine știe ce ca design, și îmi place mai mult GA - EA7 ca producător de haine, toate hainele. Alegerea e a ta, tu cumperi ceva dacă îți place și dacă îți permiți, nu trebuie sa ne întrebi pe noi, tu le vei purta și tu trebuie sa fii mulțumit de ele.
See youwinking