| christina94 a întrebat:

Ce parere aveti despre vopseaua fara amoniac?

xD

Multumesc!

6 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Vopseaua fara amoniac (care vopsea o fi aia, nu stiu), in mod sigur nu miroase a pishat!

| dydy1 a răspuns:

Este buna pentru scalp sensibil, sau pentru femei ce nu suporta mirosuri tari... dar eu am incercat si nu iese

| dydy1 a răspuns:

Vopseaua fara amoniac e ideala pentru femeile cu scalp sensibil, sau ce nu suporta mirosul de amoniac, dar eu am incercat de la l'oreal si nu iese mare lucru.

| edisonn a răspuns:

Eu am folosit. e ok mirosul, dar nu rezista. culoarea mie mi-a reusit, dar nu a rezistat mai mult de 2-3 saptamani. scrie si pe ambalaj ca nu e permanenta. daca vrei o culoare de durata cred ca ar fi mai bine sa alegi o vopsea cu amoniac.

| Ramona07 a răspuns:

Vopseaua fara amoniac e mai mult un nuantator. se duce dupa cateva spalari

| TheOne_6493 a răspuns:

Amoniacul dauneaza grav sanatati parului, deci evident cea fara amoniac e mult mai buna pentru calitatea parului. take care