| anonim_4396 a întrebat:

Buna,fetelor! happy Ce parere aveti despre vopseaua fara amoniac de la SYOS si OLIA(Garnier)? M-ar interesa daca s-a vopsit cineva cu nuanta de saten, fiindca pentru aceasta as dori sa optez si sunt cam indecisa.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Exilee a răspuns:

Scuza-ma pentru lipsa integrarii mele cu un raspuns util, daaar daca e Garnier eu zic ca merge ( parerea unui novicein hairstyle, dar sunt un critic incisiv cand vine vorba de manichiura ).

7 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

Schimbari de look?smug Ce au in comun un cangur si un avocat? OH, am atatea sa-ti spun in aceasta perioada a pre admiterii >big grin

| AwaZoh98 a răspuns (pentru Exilee):

Da,da! laughing Prima data, de aceea sunt si cam indecisa. Ti-am raspuns pe softpedia, by the way! ^^ ...acum ceva timp laughing

| Exilee a răspuns (pentru AwaZoh98):

L-am reperat, insa nu ti-am mai trimis feedback in acea noapte, dar nu inseamna ca-l neglijez. Vreau ca atunci cand raspund sa o fac cu aceeasi nuanta epistolara. 1 saptamana...

| AwaZoh98 a răspuns (pentru Exilee):

Ah, scuza-ma atunci! laughing Voi astepta cu mare rabdare raspunsul tau!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu cauti un review pe google?

| AwaZoh98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am incercat, insa ambele produse sunt laudate...dar si denigrate. Si as fi dorit o opinie si de aici... Multumesc, oricum, pentru raspuns! :*

| anonim_4396 explică (pentru AwaZoh98):

Eu nu le-am incercat, mie imi place palette pentru ca isi mentine culoarea mult timp si l'oreal casting crem gloss pentru ca se duce foarte frumos culoarea din par, de la spalare la spalare parca e alta nuanta.