| Crisstttina a întrebat:

Ce parere aveti despre vopseaua spuma de la Palette? e buna?

As vrea sa-mi cumpar maine si am nevoie de pareri

La ochii albastrii ce culoare ar merge? ( scuzati categoria ) fara blond happy dau funda pentru cea mai buna propunerebatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| badgirl22 a răspuns:

Un roscat nu f aprins cred ca ar merge de minune
http://slimpaley.files.wordpress.com/......s-2011.png
ceva in genul asta

6 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Este un blond caramel, cred ca alta culoare nu te-ar prinde bine daca ai ochii albastrii happy

| Crisstttina explică (pentru Amelya02):

Un visiniu nu s-ar potrivi?thinking

| Amelya02 a răspuns (pentru Crisstttina):

Depinde si de culoarea tenului pe care o ai.
Ai putea incerca si un saten deschis, te-ar evidentia.

| BiancaStoran a răspuns:

Blond inchis, pentru ca atunci cand se va usca se va face saten, iar satenul este cel mai potrivit pentru cele cu ochii albastriii.(pentru ca este spuma iar spuma inchide la culoare parul)Crede-ma am vazut la diriginta mea. Sper ca te-am ajutat, pa!