| adelinna21 a întrebat:

Ce parere aveti dessre gelul antcelulitic de la elmiplant Cellufight? Am putina celulita si vreau sa dispara.Seara ies mereu cate 2 ore cu rolele.In combinatie cu un apart de masaj credeti ca ar functiona? Nu am multa celulita si sper sa reusesc.

Răspuns Câştigător
| Frrramboise a răspuns:

Buna!
In lupta cu celulita, ai nevoie de : sport, alimentatie sanatoasa, apaaa si masaj!
In primul rand sa nu renunti la sport, fara el nu dai jos nimic. Trebuie sa bei minim 2 l de apa pe zi, evita zaharul si sucurile din comert, fac mult rau. In fiecare dimineata si seara maseaza zolene c probleme, dar nu 2 minute de masaj. Masaj serios, cam juma`de ora la fiecare picior, o sa vezi ca dupa masaj pielea arata ceva mai bine, si pana sa termini gelul ala o sa fie redusa vizibil celulita. Bafta

3 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Daca nu ai multa celulita,poti sa o indepartezi usor,mie nu imi place ideea asta cu cremele de celulita la fel ca si cu pastilele de slabit,stand in pat cu o punga de cipsuri in mana dar cu crema pe celulita iti va trece,no way, sa fim realisti, tocmai, daca ai putina ar fi cazul sa te apuci de alergat si sa iti gasesti o alimentatie sanatoasa ca sa nu ti se depuna mai multa, mersul pe role de asemenea e foarte bun.nu cred ca ai nevoie de vreun gel.

| afrodita3333 a răspuns:

Gelul e bun il folosesc si eu dar, ca sa scapi cu adevarat de ea mai e nevoie si de o alimentatie sanatoasa, sport si apawinking

| Atheea a răspuns:

Eu spun sa mergi la sala, mult sport si o alimentatie sanatoasa, la noi pe piata slabe sanse sa gasesti produse care sa faca minuniwinking si chiar daca se gasesc sunt la preturi foarte mari. Succes!