| ianians a întrebat:

Ce parere aveti: O fata daca e bruneta vopsita, cu parul f des ondulat-cret! si care poarta aur, inele cercei din aur mari. buze mari, ochi mari, poate fii catalogata pe strada vizual tiganca? am o prietena care arata asa, mie mi se pare k are un aspect diafan, dar ea vrea sa isi deschida parul tocmai din cauza asta, ii place aurul, si crede ca arata k o tiganca. ii sta f bine bruneta, voi ce parere aveti? nu are pielea inchisa k tigancile, are un ten un pic mai inchis de normal, are sprancenele negre frumos conturate.

3 răspunsuri:
| Anutza_Munny_1995 a răspuns:

Nu

| IasminaMaria a răspuns:

Nu,normal ca nu.Sunt foarte dragute fetele cu parul cret si mai ales brunet.Si la fel de normal e ca si oamenii sa te eticheteze in diferite moduri, zi-i prietenei tale sa poarte ce ii place.dar ca o paranteza, eu zic ca unei fete ii sta mai bine cu cercei simpli, colier sau inel, e ceea ce o face sa fie femeie/fata. P.S. a incercat sa poarte argint? cred ca i-ar sta bine

| Bumbuu a răspuns:

Normal ca nu. nu te poate compara nimeni cu un tigan daca nu esti