| Daria a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care arata astfel:parul castaniu, ondulat, aproape cret si cu bucle mari, ochii albastri spre verzi, tenul alb si poarta o pereche de ochelari draguti cu rame negre?thinking
P. S:Nu e vorba despre mine.hee hee

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fie de caracter și este suficient!
Pa, pa.

| Biby a răspuns:

Buna!
Mi se pare o fata foarte draguta!

| Daria explică:

Nu e plinuta, e chiar inalta si slaba.

| Patricia a răspuns:

E frumoasa...imi plac ochii albastri spre verde

| Mihaela a răspuns:

Banuiesc ca e frumoasa, dar depinde cum se comporta. Degeaba e frumoasa, daca atunci cand deschide gura fug toti de ea. Daca minte, daca e egoista, etc. Din descrieri, banuiesc ca e frumoasa. Depinde daca e 'plinuta', si depinde si inaltimea.
P.S: Nu cred ca aspectul fizic conteaza prea mult.
Sper ca te-am ajutat! Xoxo

| pwp a răspuns:

Cred ca e frumoasa. happy

bye-bye