| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti? pantaloni maro stramti de tercot, bluza roz mai inchis cu putin gri
(plover), cizme cu blanita alba (ele negre) scurtelove struck si palton negru (sau rosu?) si geanta maro sau neagra? ce sa iau ce sa adaug? palton negru sau rosu? idei!:* tinuta pentru scoala(liceu) >mersibig grin

Răspuns Câştigător
| crisysweet17 a răspuns:

Pai poti sa iti iei pantalonii maro cu bluza roz, cizmele cu blanita si palton negru.asta ii parerea mea, sper ca te-am ajutat. Funda?:d

| anonim_4396 explică (pentru crisysweet17):

Nu e prea coloratlaughing?
p.s:sunt breneta

| crisysweet17 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca ti se pare prea colorat poti sa iti iei pantalonii maro, o bluzita alba, cizmele si paltonu negru