| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa ma imbrac azi asa: bluza maro cu curea putin eleganta, blugi roz, cizme negre nu lungi tare cu 2 moturi si blanita, palton rosu cercei roz sau rosu. geanta maro sau neagra cu roz...la liceu! ce credeti? merge? ce sa-i iau ce sa adaug?

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Se pare ca-ti place rozul. Si miee! happy Rozul se potriveste cu gri. Ia o bluza gri, pe deasupra o haina neagra, nu paltonul rosu. Geanta neagra cu roz, cerceii roz si gata! Pupic!

4 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Prea colorat...ia-ti niste blugi crem si niste cercei negrii si geanta maro sau ghiozdan.

| yoonny a răspuns:

Eu zic cercei roz pentru ca atunci cand iti vei da paltonul jos nu vei mai avea rosu pe tine ca sa iti iei cerceii rosi, iar geanta neagra pentru ca bluza maro nu se vede pe dinafara si ai cizmele negre, deci iale ce alea negre

fundabig grin

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Daca merge tu poti sa vezi cel mai bine. Imbracate cum vrei si vezi daca iti place nu ne mai intreba pe noi laughing

| wforweirdo a răspuns:

Prea multe culori, semeni cu un pom de crăciun. Ia-ţi alţi blugi, albastri, negri, o altă nuanţă de maro sau mă rog. gri. După părerea mea, rozul/rozul împreună cu maro arată oribil. Mno... dacă vrei palton roşu şi blugi roz, schimbă-ţi bluza. ia-ţi una roşie, neagră, sau gri. laughing