| elisadaia a întrebat:

Ce pareri aveti de parfumul Transat de le Yves Rocher? Va rog nu am gasit nimic pe internet.

Răspuns Câştigător
| anutza a răspuns:

Mie imi place mult, e fresh si persista

Descrierea este Transat de Yves Rocher este un parfum Aromatic Acvatic de barbati. Nota de varf este rozmarin; Nota de mijloc este apa de mare; Notele de baza sunt ambra si note lemnoase.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De asta nu stiu cum miroase dar stiu de comme une evidence... miroase foarte bine...din cate stiu eu cam toate parfumurile de la iyves rocher miros bine..si cam toate par a fi cu un miros intepator/tare.

| Bdtd04 a răspuns:

Mie imi place foarte mult. Este fresh. Are o prietena de-a mea. Daca vrei sa il cumperi eu te sfatuiesc sa o faci. isi merita baniiwinking

| elisadaia explică (pentru Bdtd04):

Multumesc pentru raspuns vreau sa il iau pentru prietenul meu si nu vreau sa dau gres.

| Bdtd04 a răspuns (pentru elisadaia):

Cu placere happy