| Alexandra706 a întrebat:

Ce păreri aveți despre rimelul Better Than Sex de la TOO FACED?

3 răspunsuri:
| Uvox a răspuns:

Nu stiu, nu folosesc dar sigur nu este mai bun decat sexul. Garantez!

| Devil21 a răspuns:

Este foarte bun, esti rimelul meu preferat iti da volum si iti mentine genele sanatoase si stralucitoare.
Nu uita ca dupa fiecare demachiere sa iti dai cu ulei de ricin pe gene.Pt protectia si regenerarea acestora
Te?

| dragodana a răspuns:

Salut! Mi-l doresc.Am vazut destule review-uri care il lauda.Cam scump si sigur nu este better than sex, dar nu cred ca le-a venit o idee mai buna despre cum sa il cheme.