| William a întrebat:

Ce parere aveti de afirmatia: "It's better to serve in Heaven than to rule in hell" dar de "It's better to rule in hell than to serve in Heaven"?

6 răspunsuri:
| MortemAeternum a răspuns:

Pai prima este mai logica, e ca si cum ai avea de ales in a fi slujitorul celui mai bogat rege si stapanul celui mai dezolat loc din lume, acum bine inteles ca vei alege prima varianta.

| DrunkenRat a răspuns:

Ca sa fac o paralela, ar suna cam: "mai bine sa fii cel mai prost dintre destepti decat cel mai destept dintre prosti".

| Nuvăsufăr a răspuns:

Prima reflectă întocmai societatea din ziua de azi, câţiva stăpâni de sclavi, conduc masele de sclavi.

| anonim4565 a răspuns:

Prima afirmatie e cea adevarata te asigur
a doua e afirmatia care o face Satana

| Zenicide a răspuns:

Http://uploadimage.ro/images/12471947543737297587.jpg
Its even better to do whatever the *** you want :))

| St3fan97 a răspuns:

''It's better to serve in Heaven than to rule in hell'' cred ca e cea mai buna e mai la suflet asae!"mai bine esti servitor"servesti raiul" in rai decat sa conduci in iad"!