| TaZManik a întrebat:

Ce parere aveti despre citatul acesta "Be youresef.There is something that you can do better than any other."?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si atunci se ridica intrebareatongueot eu face ceva mai bine, mai bun ca oricine? Raspunsul e... dupa publicitatebig grin

| Psihiatra a răspuns:

Fii u insuti.Aici e un lucru pe care u il poti face mai bine decat oricine altcineva. E un indemn destul de incurajatorwinking

| HBK a răspuns:

Fii tu insuti.Nimeni nu poate sa te cunoasca mai bine decat tu.