| DanaQ a întrebat:

Ce parfum floral mi-ati recomanda? Care este parfumul vostru preferat?happy

4 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Gucci, dolce & gabana, givenchy, paco rabanne... big grin sunt multe dulci si app nu lua de la avon sau oriflame ca sunt nasoale laughingcand iesi din casa nu mai mirosi a nimic vrei calitate? ia-ti unu de 2 3 mil big grin se merita :*:* sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fire a way

| ChocooxD a răspuns:

Ti-as recomanda sa te uiti in brosura de la oriflame dar deoarece nu se prea gasesc reprezentanti poti comanda online sau daca nu sa vezi poate poti sa te uiti pe o brosura avon caci e tare eficienta si are o gama de produse bunicica dar sa stii totusi ca tot oriflame iti recomand...pup sper ca te-am ajutat

| SweetMangoo a răspuns:

Al meu e Dolce Gabana si Marykay.Incearcale sunt minunate (Marykay parfum verde si e lunguiet)