| Dianaღ a întrebat:

Care este parfumul vostru preferat? Ce parfum folositi acum?happy

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

C-thru(preferat)
pur blanca
little white dress
mai nou ma dau cand cu unul cand cu altul

| pwp a răspuns:

Pur blanca
note per due

lolita
| lolita a răspuns:

Iarna folosesc coco mademoiselle de chanel si vara diesel fuel for life de diesel.

| matadoru a răspuns:

N-am neaparat un parfum preferat.Imi place se la schimb, sa incerc mereu ceva nou.In ultimul timp folosesc Coco Channel. Dar cu siguranta urmatorul parfum va fi Paco Rabbanne.

| Shuellen a răspuns:

Incandessence de la Avon

| AndreeaaaaX a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0

Il iuebsck:XSI il am:X

| Meryem027 a răspuns:

Pai parfumul preferat ar fi Versace, pe care-l folosesc si in prezent. Apoi bvlgari si Paco Rabanne love struck

| trabardie a răspuns:

Aqua di gio...de la armani.vechi,dar bun

| bogorodeamarian a răspuns:

Parfumurile evocă, mai bine decât orice altceva, istorii fabuloase, poveşti romantice, întâlniri, apropieri sau depărtări, iubiri de demult sau, poate o femeie cunoscută cândva, o scrisoare sau un scriitor, anotimpuri sau doar seri de aprilie, primăveri ale îndrăgostirii sau un tablou, amieze detoamnă sau dimineţi de vară timpurie, ierni ambrate, încălzite de aroma scorţişoarei sau briză marină, la întâlnirea soarelui cu oceanul…acesta e parfumul!

| bogorodeamarian a răspuns:

Parfumurile evocă, mai bine decât orice altceva, istorii fabuloase, poveşti romantice, întâlniri, apropieri sau depărtări, iubiri de demult sau, poate o femeie cunoscută cândva, o scrisoare sau un scriitor, anotimpuri sau doar seri de aprilie, primăveri ale îndrăgostirii sau un tablou, amieze detoamnă sau dimineţi de vară timpurie, ierni ambrate, încălzite de aroma scorţişoarei sau briză marină , la întâlnirea soarelui cu oceanul…acesta e parfumul!

| parfumio a răspuns:

Terre d'hermes, chanel antaeus, eau d'hermes, mugler amen pure malt si inca cateva... Intamplator sunt si foarte pasionat de parfumuri... de mai bine de 1 an ma ocup impreuna cu 2 colegi de un blog de parfumuri, http://www.parfumio.ro/blog/. Si de cand cu pasiunea asta am decis sa fac si un magazin online de parfumuri. Bineinteles parfumurile sunt originale, nu-mi place sa-mi bat joc de ele, nu vindem parfumuri contrafacute sau copii. Avantajul mare este pretul care e mult mai mic decat in magazine, de multe ori chiar cu 100-150 lei mai mic.
Daca sunteti interesati sa va alegeti parfumul preferat sau sa cititi pe blog, va invit aici: http://www.parfumio.ro/