| gossipgirl a întrebat:

Ce parfum folositi? Care e parfumul vostru preferat? big grin

20 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Giorgio Armani Sensi, Today Tomorrow Always si Zara pour Elle!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Am revenit la prima dragoste... Cool water - Davidoff.

| Ana a răspuns:

Lacoste touch of pink love struck

| oz a răspuns:

Str8 happy

| arysa a răspuns:

Summer White

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Imi place foarte mult Oraganza, de la Givenchy, si Magnetism, de la Escada! si mai e unul italian., dar am un lapsus acum. ceva cu de ss. Brassardi?!

| lostcontrol12 a răspuns:

J'Adore..de Dior..il ador:X

| yuli10 a răspuns:

Imi place sa folosesc parfumuri barbatasti; le urasc pe cele de femei dulci. Eclat, Midsummer.

| Orannginna a răspuns:

Dolce&Gabbana light blue :X

| MissD a răspuns:

Chanel
Puma

| YLLL a răspuns:

Precious de la oriflame si Divine :X

| YLLL a răspuns:

Si shalon.

| iulia_5454 a răspuns:

Miss sixty(coty), cool water(davidoff), perceive, today, pur blanca, incandescence, litle black dress(avon)

| RappK a răspuns:

Pur blanca:X

| Munchkin a răspuns:

Păi...
Black XS de la Paco Rabanne şi Absynthe de la Christian Lacroix.

| Pinkyx a răspuns:

Miss Punk, Si Celine Dion:X

| Gise a răspuns:

Mango delirium

| GoSsip GiRl a răspuns:

Folosesc big grinavidoff cool water, Swiss Army, Burberry, Hugo si Sex in the CITY.si astea imi placwinkinglove strucklove strucklove struck

| Mo a răspuns:

Eu am acum Jet Femme de la Avon. Miroase tare bine!

| gynycola a răspuns:

Folosesc-tresor(lancome)