| TrustStyle a întrebat:

Salut TPU,la o intalnire cu o fata ce ati alege dintre urmatoarele parfumuri : acqua di gio(armani), 1 million (paco rabanne) si thierry mugler angel men...in special dintre ultimele 2..care credeti ca-s mai potrivite si ar incanta o fata? thierry mugler e ok,dar mi se pare un miros de tamaie,ceva foarte inchis, nu stiu cum sa explic...eu l-am comandat din cauza ca l-am vazut in foarte multe topuri pe locul 1.nu e asa de grozav, dar poate altii il vad asa..nu stiu ce sa zic, 1 million e ok,e cam dulce,dar e ok,am primit multe complimente pe el,dar pe angel men nu am avut ocazia deoarece nu l-am folosit,oricum,parintilor nu le place deloc cum miroase, cica miroase prea a tamaie si urat.niste sfaturi?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aş alege acqua di gio(armani), e cel mai bun dintre toate.
Te pup!

| Weider a răspuns:

Acqua di Giò. Ala imi place mult.

| HeadHunterzz a răspuns:

Clar 1 milion. e cel mai bun parfum care il stiu (le stiu si pe celelalte 2), succes!