| anonim_4396 a întrebat:

Ce parfumuri misto de barbati stiti? (exbig grinior, Armani, Rabbane, Davidoff, etc) Faceti-le o scurta descriere -persistenta, miros, etc. Multumesc.

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Gucci by Gucci(preferatul meu-tine cam 4 ore pe piele si pana la 7-8 pe haine) are un miros superb! daca faci dus apoi te dai cu el si pleci in oras mirosi ca o zana! multi au remarcat acest parfum al mine, si am impresionat un baiat cu parfumul asta(imi tot zicea ca miros bine...ma intreba si eu nu-i ziceam, pana intr-o zi i-a spus o tipa(uhh ce nervi mi-a facut) al -2-lea parfum care imi place e Perceive(il poti lua de la avon) eu de acolo il comand! imi place si acesta la fel de mult!(astea sunt de fete) de barbati Signature(parfum de la avon)e preferatul meu si cel pe care il foloseste iubitul meu! imi place enorm parfumul asta il remarc de la o posta! si in troleu sau intr-o incapere daca il foloseste un barbat maincanta total (ba chiar de sunt trista imi inveseleste ziua)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Armani e super misto ma excita! pe voi nu?

| Andreea_2261 a răspuns:

Pacco Rabanne - 1 million. Pacco Rabanne spunea ca toate civilizatiile lumii au fost mereu captivate de frumusetea, misterul si stralucirea aurului, de aceea a sticla in care se afla sticla in care se afla parfumul este aurie. Parfumul in sine este o combinatie inedita intre prospetime si senzualitate. Note: Grapefruit, menta, portocale rosii, trandafir, scortisoara, ceva mirodenii pentru a picanta usor esenta, lemn alb, ambra, patchouli. Barbatesc. 100 ml... E super tare si ca miros si ca persistenta.

| sabrene a răspuns:

Sotul meu foloseste Armani-Aqua di Gio Roberto Cavalli for him.chiar miros foarte bine si isi mentin mirosul