| BiiBiis a întrebat:

Ce parfumuri mai fresh si care miros frumos stiti? Inafara de Aqua Di Gio Armani si Aqua Bvlgari.

Multumesc!

10 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Intra pe ARO parfumerie de lux gasesti ce doresti. dupa preturi /arome; etc sunt descrise tot ce contin[ma refer la combinatii florale freshri. mango. moosc etc etc. bla bal /bafta

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Incearca si Hugo Boss Dark Blue.

| zanesiprintese a răspuns:

Scuze... precizeaza ca-i pentru barbati big grin

| Farcas a răspuns:

Dolce & Gabbana The One love struck

| Roxxu13 a răspuns:

Alea de lux sau alea franceze de ex din colectia guerlain super parfumuriwinkinglove struck

| mysteryo_3033 a răspuns:

Ar merge un dolce gabana dar negru adica night este f fresh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt parfumuri faine la yves rocher sunt cu miros de fructe si flori(eu am de capsuni si e super)

| skimer a răspuns:

Incearca hugo bossx y e unu cu sticluta fumurie