| strofloceala a întrebat:

Ce pasta de inalbit dintii este foarte buna? si...ai voie sa te speli cu pasta de aia daca ai aparat?

Răspuns Câştigător
| tthheodora a răspuns:

Daca vrei sa ai dintii albi poti sa incerci asta : http://www.youtube.com/watch?v=VVEYe_nkh7Y&feature=related la mine a mers (spala-te timp de o saptamana ca sa ai rezultate ). Succes :-*

3 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Spalate cu pasta de dinti colgate :* sper a te-am ajutat pa pa :-H

| angel09 a răspuns:

Pasta de dinti colgate pentru inalbire sau perle pentru inalbirea dintilor...si poti incerca cu pasta obtinuta din bicarbonat cu apa, te speli normal si clatesti din ambundenta.

| artura a răspuns:

Pai trebuie sa te duci la un magazin si sa intrebi